دنابار22385993 - 88590539

اتوبار و باربری دنا

بسته بندی اثاثیه و باربری در تهران

باربری ، باربری در تهران

کارگر باربری

اعزام کارگر باربری جهت حمل اثاثیه ( اثاثیه سنگین : یخچال، ساید، کتابخانه، تردمیل و ... ) و نیروی متخصص بسته بندی لوازم منزل به کلیه مناطق و محله های تهران. با دنابار تهران تماس بگیرید!

کارگر باربری
کارگر باربری

نیروی کار اسباب کشی و باربری

یکی از خدمات منحصر به فرد اتوبار و باربری دنابار تهران؛ اعزام بهترین و مجرب ترین نیروی کار و کارگر باربری جهت حمل اثاثیه و تسریع پروژه اسباب کشی شما همشهریان گرانقدر ساکن تهران است. از آنجاییکه اسباب کشی یک پروژه سنگین و نامانوس است و شرایط خاص خود را دارد، دنابار تهران بهترین و مجربترین نیروی کار اسباب کشی را استخدام و برای انجام اسباب کشی آموزش داده است.

چرا به کارگر باربری احتیاج داریم؟

دلایل متعددی وجود دارد که یک اسباب کشی بدون نیاز به کرایه کامیون، وانت بار و ... انجام شود. برخی از این موارد عبارتند از :

  1. اسباب کشی از یک طبقه به طبقه دیگر
  2. اسباب کشی به خانه های نزدیک و مجاور
  3. در اختیار داشتن وسیله حمل و نقل مناسب

موارد بالا از جمله دلایلی است که نیاز شما به وسیله باربری را مرتفع میکند اما برای بسیاری از کارهای اسبابکشی نیازمند کارگران توانا و حرفه ای هستید! خوب است بدانیم که بین یک کارگر باربری حرفه ای و یک کارگر ساده تفاوتهای زیادی وجود دارد که میتواند سرنوشت یک اسباب کشی را بطور کامل تغییر دهد.

تفاوت نیروی کار باربری با کارگر ساده

کارگر حمل یخچال

یخچال بخصوص یخچالهای ساید یکی از بدبار ترین و سنگین ترین وسایل منزل هستند که در هنگام اسباب کشی وقت و انرژی زیادی را میگیرند. بسیاری از مشتریان دنابار که تصمیم دارند کارهای مرتبط با حمل اثاثیه را خودشان انجام دهند، برای حمل یخچال از نیروی حرفه ای این شرکت استفاده میکنند. به شما توصیه میکنیم که اگر قصد ندارید به خود و وسایل زندگی خود آسیب بزنید، برای حمل یخچال با دنابار تهران هماهنگی های لازم را انجام دهید. ما متخصص این کار را با هزینه ای بسیار مناسب و ارزان در اختیار شما قرار خواهیم داد.

اگر میخواهید یک اسباب کشی موفق را پیش رو داشته باشید و از دست و پنجه نرم کردن با کارهای سخت و بارهای سنگین خودداری کنید، نیروی کار باربری دنابار تهران موثرترین راه و یک راه حل آسان و مقرون بصرفه برای شما خواهد بود. جهت درخواست اعزام نیروی کار باربری با شماره تلفن های شرکت تماس حاصل نمایید.

بهترین باربری تهران شایسته انتخاب شماست!

کارگر باربری | کارگر اسباب کشی | کارگر حمل یخچالکارگر باربریکارگر باربریکارگر باربریکارگر باربری

باربری و اتوبار دنا : خدمات برتر باربری را از ما بخواهید !