دنابار22385993 - 88590539

اتوبار و باربری دنا

بسته بندی اثاثیه و باربری در تهران

باربری ، باربری در تهران

جابجایی و باربری کتابخانه

کتابخانه ها محلی برای مطالعه، آرامش و یا حتی یک گپ دوستانه و صمیمی هستند اما زمان جابجایی، کتابخانه ها به یک دردسر واقعی تبدیل میشوند و اگر تجربه کافی و وسایل مناسب در اختیار نداشته باشید بدون شک کتابها دچار آسی خواهند شد. با دنابار تهران همراه باشید !

جابجایی و باربری کتابخانه
جابجایی و باربری کتابخانه

باربری و حمل و نقل کتابخانه

همانطور که پیشتر اشاره شد اگر مهارت و تجربه کافی در مورد جابجایی کتاب و کتابخانه نداشته باشید، احتمال زیاد در انجام اینکار با مشکل مواجه خواهید شد. خوب است بدانید که جابجایی کتابخانه تفاوت زیادی با یک اسباب کشی معمولی دارد.

وسایل مورد نیاز برای جابجایی کتابخانه

1- با توجه به بزرگی و کوچکی کتابخانه ( مجموعه کتابخانه ) و تعداد کتابها شما به تعدادی کارتن محکم و مقاوم نیاز دارید و از آنجاییکه ابعاد کتاب‎ها معمولا متفاوت هستند شما هم به کارتن هایی در سایزهای مختلف نیاز دارید !

2- چسب پهن و محکم برای بستن درب کارتن ها از دیگر وسایلی است که برای جابجایی کتابخانه بدان احتیاج پیدا خواهید کرد.

3- ماژیک : بهتر است برای جلوگیری از سردرگمی - بخصوص در مورد کتابخانه های بزرگ - بر روی هر کارتن موضوع کتابها را ثبت کنید. خب شاید قبلا باید متذکر میشدیم که برای جابجایی کتابخانه، بهتر است کتابها را بصورت موضوعی و یا کتابهای یک واحد کتابخانه را در چند کارتن با شماره یکسان بسته بندی کنید !

4- چرخ دستی : اگر مسافت بین کتابخانه تا کامیون و یا در زمان چیدمان مسافت بین کامیون باربری ( وانت بار یا نیسان بار ) تا محل زیاد است حتما به یک چرخ دستی نیاز دارید

اسباب کشی کتابخانه ای !

پس از بسته بندی کتابها نوبت به حمل و جابجابی آنها میرسد. خب برای این کار علاوه بر نیروی بدنی بالا حتما نیازمند تجربه و مهارت خواهید بود. عدم رعایت بسیاری از نکات در زمان بارگیری و جابجایی بدون تردید منجر به آسیب دیدگی کتابها میشود. کارتن های سنگین حاوی ده ها کتاب، جزوه، روزنامه ها و ... به آسانی میتواند قوای جسمی شما را تحلیل برده و خستگی ناشی از آن شما را از توجه بایسته باز دارد. بنابراین به شما اکیدا توصیه میکنیم که از خدمات باربری تهران جهت حمل کتابخانه استفاده نمایید.

نکاتی پیرامون حمل کتابخانه

حمل کتابخانه با درب شیشه ای

در صورتیکه کتابخانه داری درب یا طبقه های شیشه ای باشد، حتما و حتما باید آنها را از بدنه اصلی جدا کنید. حمل یکجای چنین کتابخانه ای خطرات مالی و جانی بهمراه خواهد داشت.

حمل کتابخانه با کتاب !

برخی از افراد برای اینکه نظم کتابخانه برهم نخورد و بتوانند در سریعترین زمان ممکن جابجایی و چیدمان را انجام دهند اصرار دارند که واحدهای کتابخانه با کتابهای درون آن یکجا حمل شود. ما به هیچ وجه چنین توصیه به مشتریان خود نخواهیم کرد اما اگر قصد بر انجام چنین کاری باشد باید مطمئن شویم که :

1- آیا کتابخانه از استحکام کافی برای چنین حمل و نقلی برخوردار است ؟

2- آیا امکان ثابت کردن کتاب ها وجود دارد ؟

3- آیا مسیر انتقال اجازه چنین حمل و نقل را میدهد ؟

4- وزن تقریبی یک واحد کتابخانه چقدر است؟ آیا در حد توان دو کارگر است یا خیر؟

5- آیا امکان جابجایی از طریق آسانسور وجود دارد ؟

به هر ترتیب اگر قصد یک کار غیر معمول را دارید بهتر است قبل از انجام آن بخوبی تمامی شرایط را بررسی نمایید.

پرسش های متداول

1- آیا حمل کتابخانه جزو حمل وسایل سنگین محسوب میشود و هزینه جداگانه ای دارد؟

- پاسخ : در برخی موارد بله و در برخی موارد خیر - بسته به وزن کتابخانه و کارتن های حاوی کتاب

2- آیا میتوان کتاب ها را مستقیما در کامیون و بدون کارتن بارگیری کرد ؟

- پاسخ : این کار شدنی است اما از طرف دنابار تهران هیچ تضمینی بابت سالم رسیدن بار به مقصد داده نخواهد شد.

3- با یک کامیون خاور حدودا چند کتاب و کتابخانه را میتوان بارگیری کرد؟

- پاسخ : تقریبا 8 تا 10 کتابخانه و حدود 5000 کتاب

4- به چند نفر کارگر برای جابجایی کتابخانه احتیاج است؟

- پاسخ : بسته به بزرگی و کوچکی مجموعه کتابخانه 3 تا 10 نفر - در مورد کتابخانه های بسیار بزرگ تا 20 نفر کارگر ماهر و بسته بند

حمل کتابخانه با دنابار

باربری دنابار با کادری از بهترین های اسباب کشی و باربری آماده همکاری جهت حمل و نقل و باربری کتابخانه شماست. کافیست با شماره تلفن های شرکت تماس حاصل نمایید.

باربری کتابخانه | حمل و نقل کتابخانهجابجایی و باربری کتابخانهجابجایی و باربری کتابخانهجابجایی و باربری کتابخانهجابجایی و باربری کتابخانهجابجایی و باربری کتابخانهجابجایی و باربری کتابخانهجابجایی و باربری کتابخانهجابجایی و باربری کتابخانهجابجایی و باربری کتابخانهجابجایی و باربری کتابخانهجابجایی و باربری کتابخانهجابجایی و باربری کتابخانهجابجایی و باربری کتابخانهجابجایی و باربری کتابخانه

باربری و اتوبار دنا : خدمات برتر باربری را از ما بخواهید !