دنابار22385993 - 88590539

اتوبار و باربری دنا

بسته بندی اثاثیه و باربری در تهران

باربری ، باربری در تهران

حمل یخچال ساید بای ساید

یخچالهای ساید بای ساید بسیار زیبا و گرانبها هستند و بقول نمایندگی های فروش این محصولات جزو کالاهای لوکس بشمار میروند، با این حال گاهی یخچال ساید یک دردسر بزرگ محسوب میشود آنهم زمانیکه بخواهیم آنرا جابجا کنیم و بالاخص در زمان اسباب کشی از یک طبقه به طبقه دیگر ! با دنابار تهران همراه باشید

حمل یخچال ساید بای ساید
حمل یخچال ساید بای ساید

باربری و حمل یخچال سایدقبل از هر چیز یادآور میشویم که : اگر به سلامتی خود و اثاثیه منزل اهمیت قائل هستیذ از دست و پنجه نرم کردن با یخچال ساید و اثاثیه سنگین جدا خودداری فرمایید. علاوه بر قدرت و نیروی جسمانی حمل یخچال ساید نیازمند مهارت و تجربه بالایی است. یک اشتباه کوچک برابر با آسیب جسمانی و میلیونها تومان خسارت مالی است.

حمل یخچال ساید و اثاثیه سنگین

احتمالا در هنگام خرید یخچال ساید با یک مورد ناآشنا در فاکتور خرید خود مواجه شدید :

البته رقمهای بالا کمی شبیه افسانه هاست و ما هم در بالا به عنوان مثال این رقمها را ذکر کرده ایم.

دلیل این موضوع حساسیت و سنگینی یخچال های ساید بای ساید است. اگر بطور اتفاقی درب یخچال به یک گوشه از دیوار برخورد کند و چنانچه آسیب جدی به آن وارد نشود، یخچال مذکور زیبایی خود را برای همیشه از دست خواهد داد. همینطور سایر قیمتهای یخچال و این موضوعی نیست که نمایندگی های فروش از آن غافل باشند. بنابراین با استخدام کارگران حرفه ای باربری تلاش خود را میکنند تا کالای خود را بطور کاملا سالم به خریداران تحویل دهند. ولی بعد از تحویل دیگر چنین خدماتی را هرگز به شما ارائه نخواهند کرد !!

جابجایی یخچال ساید از طریق پله

حمل یخچال ساید

زمانی که صحبت از آسانسور به میام میآید و یا برای جابجایی یخچال ساید خود فقط به یک چرخ حمل بار نیاز دارید، همه چیز تقریبا مرتب و روبراه است. اما اگر خبری از آسانسور نباشد و راه پله ها هم کمی باریکتر از حد معمول باشد مسئله کمی سخت خواهد شد. حمل یخچال ساید با چرخ دستی و آسانسور اگرچه سخت بنظر میرسد اما در قیاس با حمل آن توسط کارگر و از طریق راه پله مثل آب خوردن است !

در یک اسباب کشی حمل اثاثیه سنگین خود بخشی مجزا بحساب می آید و بهتر است بدانیم که این بخش مجزا هزینه خاص خود را دارد که در زمان مشاوره با متخصصان اسباب کشی باید اطلاع دهید که مثلا چه تعداد وسیله سنگین در منزل دارید و حتما ذکر کنید که نیاز به کارگر باربری و متخصص حمل یخچال ساید خواهید داشت !

توصیه : در زمان اسباب کشی در صورتیکه کارتنهای یخچال ساید خود را نگداشته اید بهتر است یخچال خود را در همان حالت جابجا کنید و در صورتیکه کارتنهای اصلی یخچال را نگه نداشته اید، آنرا بسته بندی کنید ( نایلون حبابدار و عایق ضد ضربه ) و تا انتهای اسباب کشی و نصب یخچال در محل خود آنرا از بسته بندی خارج نکنید !

حمل اثاثیه سنگین

حمل یخچال ساید تنها گزینه در جابجایی اثاثیه سنگین نیست. تردمیل، کتابخانه های بزرگ، کاناپه، ویترین و دکور و ماردی از این قبیل جزو حمل اثاثیه سنگین محسوب میشود و با کمال احترام صورتحساب خاص خود را دارد که میتوانید قبل از درخواست خدمات و سرویس مورد نیاز خود از هزینه های آن مطلع شوید.

اعزام کارگر باربری حمل یخچال و اثاثیه سنگین

اتوباربری دنابار با بیش از ربع قرن تجربه در زمینه حمل اثاثیه، اسباب کشی و باربری در تهران آماده همکاری جهت باربری و حمل یخچال ساید و انواع اثاثیه سنگین میباشد. کافیست برای هماهنگی و اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت با شماره تلفنهای دنابار تهران تماس حاصل نمایید. بهترین اتوبار تهران پشتیبان شماست !

خدمات مرتبط با حمل یخچال

حمل یخچال | جابجایی یخچال ساید و اثاثیه سنگین در تهرانحمل یخچال ساید بای سایدحمل یخچال ساید بای سایدحمل یخچال ساید بای سایدحمل یخچال ساید بای ساید

باربری و اتوبار دنا : خدمات برتر باربری را از ما بخواهید !