دنابار22385993 - 88590539

اتوبار و باربری دنا

بسته بندی اثاثیه و باربری در تهران

باربری ، باربری در تهران

خدمات کامل اسباب کشی

اگر اسباب کشی شما را دچار آشفتگی و استرس میکند و یا به هر علتی تمایل دارید یک شرکت اسباب کشی حرفه ای تمام کارها را برای شما آسان کند دنابار تهران بهترین گزینه پیش روی شما خواهد بود. خدمات طلایی دنابار راه حلی مطمئن و سریع برای یک اسباب کشی آسان و ارزان است.

خدمات کامل اسباب کشی
خدمات کامل اسباب کشی

خدمات اسباب کشی

شاید بخواهید بدانید که یک اسباب کشی کامل از دید یک شرکت اسباب کشی حرفه ای مانند دنابار شامل چه خدماتی است !

جمع آوری اثاثیه

اگر کم حوصله هستید به شما توصیه میکنیم که هرگز اسباب کشی را شروع نکنید.

شما برای آغاز یک اسباب کشی نیاز به تهیه لیست کارها و دستوراعمل ها دارید ولی دنابار نه !

جمع آوری اثاثیه بطوری که : چیزی از قلم نیفتد - وسیله ای آسیب نبیند و ترتیب بسته بندی اثاثیه رعایت شود برای دنابار یک روال کار عادی و روزمره است. بنابراین ما نیازی به یادداشت کردن و فکر کردن نداریم

بسته بندی اثاثیه

اگر میخواهید درباره بسته بندی اثاثیه اطلاعات بیشتری کسب کنید میتوانید در این سایت به جستجو بپردازید در غیر اینصورت باید بدانید که دنابار متخصص بسته بندی اثاثیه است. بهترین در تهران !

یک بسته بندی خوب باعث جلوگیری از وارد شدن خسارت به اثاثیه شما خواهد شد !

باربری و جابجایی

شاید برخی از شرکتهای اسباب کشی و افراد غیر حرفه ای هدف از جابجایی را انتقال وسایل و لوازم سالم از یک خانه به خانه دیگر بدانند آن هم ناسالم و هر طور که شده اما دنابار هرگز !

هدف دنابار رساندن اثاثیه به مقصد بدون کمترین آسیب است. بنابراین چیدمان صحیح و مناسب اثاثیه در ماشین و رانندگی مطمئن را وظیفه خود میداند و به آن عمل میکند

چیدمان اثاثیه

اگر شما مایل باشید میتوانید چیدمان اثاثیه خود را به ما بسپارید. سلیقه شما و نیروی کار دنابار

حمل وسایل سنگین

حمل پیانو، تردمیل، گاوصندوق، کتابخانه، میز بیلیارد، ساید بای ساید و سایر وسایل سنگین در خانه ها نیازمند نیروی مجرب و قوی است. کارگران آموزش دیده دنابار این کار را به آسانی برای شما انجام خواهند داد. لطفا به خودتان آسیب نرسانید !

خدمات فنی

نصب لوستر و روشنایی، راه اندازی ماشین ظرف شویی و لباس شویی، تعویض قفل درب ها، نصب پرده، دیس اسمبل کردن ساید بای ساید و ...

میتوانید با هزینه ای چند برابر اسباب کشی از متخصصین این کارها کمک بگیرید اما اگر علاقمند به صرفه جویی هستید متخصصین دنابار تمامی این کارها را با هزینه ای به مراتب کمتر برای شما انجام خواهند داد

اعزام انواع خودروی ویژه اسباب کشی

وانت بار، نیسان بار، کامیون و کامیونت، خاور بزرگ و ...

کلیه خودروهای دنابار مخصوص اسباب کشی تجهیز شده اند. هر وسیله ای که احتیاج داشته باشید مهیا است.

کافیست با شماره تلفن باربری دنابار تماس حاصل نمایید.

شرکت اسباب کشی دنابار

دنبار یک شرکت اسباب کشی و متخصص حمل اثاثیه منزل و اداری است.

ما تمامی امکانات و خدمات مورد نیاز شما برای یک اسباب کشی آسوده را در اختیار داریم و مطمئن هستیم که پروژه شما را به بهترین نحو ممکن انجام خواهیم داد.

کارگران باربری ماهر و مجرب، تجهیزات و امکانات روز، آشنا به فنون روز اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه و قیمت ارزان باعث میگردد تا ما وظیفه خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهیم.

اعتماد شما به ما افتخار ماست

باربری و اتوبار دنا : خدمات برتر باربری را از ما بخواهید !